Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel alımı İlanı

Sütçü İmam Üniversitesi Yayınlamış olduğu ilanla Lisans mezunu 6 kişi Hemşire sözleşmeli personel olarak alım yapacağını duyurmuş olup adaylar için son başvuru tarihi 10 Aralık 2018 olarak açıklanmıştır.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel alımı İlanı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Kamu Personeli Alımı adaylar için: Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak şartı aranmaktadır. Lisans Mezunları için KPSS (B) grubu KPSSP3 puan sırası esas alınmak suretiyle 6 kişi Hemşire olarak alınacaktır.

Adaylar Sözleşmeli Hemşire Alımı için başvurularını üniversitenin www.ksu.edu.tr web adresinde bulunan İş Talep Formunun tam eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Avşar Yerleşkesinde bulunan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, süresi içerisinde başvuru yapmayan veya istenen nitelikleri sağlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Adaylardan başvuru yapabilmek için istenen belgeler ise: Üniversitenin resmi internet Adresinde Yayımlanan Başvuru Formu ile KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Diploma fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş,  Sertifika ( istenmişse ), İstenilen Alanda Çalıştığını Gösterir Deneyim Belgesi ile Birlikte SSK Hizmet Dökümü ve 1 Adet Fotoğraf ile şahsen başvuru yapacaklardır. Posta ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadik Duzenli
Sadik Duzenli - 8 ay Önce

Konut satisi simdi Ankara da varmı ?

Lutfi Can
Lutfi Can - 8 ay Önce

Torpilim yok