Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 14 Kamu Personeli Alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile KPSS Puan sıralaması ile Lisans mezunu 14 Kamu personeli alımı yapılmaktadır. Son başvuru tarihi 14 Şubat 2019 olarak açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 05.02.2019, 12:18 05.02.2019, 13:20
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 14 Kamu Personeli Alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSSP3 puan sırası esas alınmak suretiyle 14  kişi Hemşire olarak alınacaktır. Kamu personeli alımı için adayların Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olması gerekmektedir.

Hemşire alımı için Adaylar başvurularını www.ksu.edu.tr web adresinde bulunan İş Talep Formunun tam eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte 14 Şubat 2019 Tarihine kadar Avşar Yerleşkesinde bulunan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, süresi içerisinde başvuru yapmayan veya istenen nitelikleri sağlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Adayların Posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir. Başvuracak adaylar hakkında belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olmak gerekmektedir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 14 Sözleşmeli personel alımı ilan metni tıklayınız.

Sözleşmeli personel alımı başvuru formu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)