Kağıthane Belediyesi Başkanlığına Zabıta Memuru Alımı

Belediye başkanlığı kurumu tarafından devlet memuru alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. Kağıthane belediyesi tarafından belediye birimlerinde istihdam edilmek üzere 25 adet zabıta memuru alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 30.09.2020, 13:52
Kağıthane Belediyesi Başkanlığına Zabıta Memuru Alımı

Kağıthane Belediyesi Başkanlığına Zabıta Memuru Alımı

Belediye başkanlığı kurumu tarafından devlet memuru alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. Kağıthane belediyesi tarafından belediye birimlerinde istihdam edilmek üzere 25 adet zabıta memuru alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Yayınlanmış olan ilana başvurular 2 Ekim 2020 tarihinde son bulacaktır.

İlana başvuracak olan bütün adaylar başvuru evraklarını Merkez Mahallesi Lalezar Sokak No: 1 Sadabad Hizmet Binası Kâğıthane - İSTANBUL adresinde bulunan Kağıthane Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan İstihdam Hizmet Noktalarına teslim etmeleri gerekmektedir.

İlana başvurular bütün adaylar tarafından şahsen yapılmalıdır. Posta veya diğer şekillerde yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kağıthane belediyesi tarafından yayınlanan ilana Başvuru yapacak olan bütün adaylar Formunu Kurumumuzdan veya Belediyemizin resmi internet sitelerinden http://www.kagithane.bel.tr üzerinden temin edeceklerdir.

2. Kağıthane belediyesi tarafından yayınlanan ilana Bütün adayların Nüfus cüzdanı veya kimlik kartlarının aslı veya kurumlarımızca onaylanmak için fotokopileri gerekmekte.

3. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek şartı ile suretleri belediyemizce tasdik edilebilmektedir.

4. Yabancı Okullardan Mezun olan adaylar için Denklik Belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek şartı ile suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.

5. KPSS sonuç belgelerinin ÖSYM web sitesinde bulunan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı gerekmektedir.

6. Bütün Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı gerekmektedir.

7. Görevini devamlı olacak şekilde yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı gerekmektedir.

8. Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek şartı ile suretleri belediyemizce tasdik edilebilir

9. 3 fotoğraf gerekmektedir. 1 adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

a) İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Önlisans 2018-KPSSP93 ve Lisans 2018-KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

c) 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (±) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce başvuru esnasında yapılacaktır.

d) Sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)