Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kafkas Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 9 adet Temizlik Görevlisi Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 11.11.2020, 10:00 11.11.2020, 10:02
Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı

Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kafkas Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 9 adet Temizlik Görevlisi Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına son başvuru tarihi 13.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda bulunan linkleri kopyalayıp yeni sekmede açtıktan sonra başvuru işlemini gerçekleştiriniz.

Temizlik Görevlisi başvuru linki

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005763375

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kafkas Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)