Kafkas Üniversitesi Sözleşmeli 17 Personel Alımı İlanı

Kafkas Üniversitesi yayınlamış olduğu ilanla en az Ortaöğretim mezunu 17 Personel alımı ilanını yayınlamış olup adaylar için son başvuru tarihi 30 Kasım 2018 olarak duyuruldu.

Kafkas Üniversitesi Sözleşmeli 17 Personel Alımı İlanı

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Hemşire 8 kişi Kamu Personeli Alımına adayların: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümünden mezun olmak, Ortaöğretim Mezunları 2018 yılı KPSS ( B ) gurubu puanına göre alım yapılacaktır. Hemşire 2 kişi Sözleşmeli Personel alımında adayların: Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak ve 2018 yılı KPSS puanı esas alınacaktır.

Diğer Sağlık Personeli Odyometrist 1 kişi alımı için adayların: Yükseköğretim Kurumlarının ilgili Ön Lisans bölümlerinden mezun olup, Sağlık Bilgi Yönetimi Sistemi alanında Sertifikaya sahip olmak, en az 1 yıllık klinik tecrübeye sahip olmak ve bu durumu belgelendirmek gerekmektedir.

Sağlık Personeli Perfüzyonist 2 kişi Yükseköğretim Kurumlarının, Ön Lisans veya Lisans bölümlerinden mezun olup, Perfüzyonist Sertifikasına sahip olmak gerekiyor. Sağlık Teknikeri (Radyoloji) 1 kişi için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Ön Lisans Mezunu olmak şartı vardır.

Ebe 2 kişi Kamu Personeli alımında adayların: Ebelik Bölümü Lisans mezunu olup, en az 1 yıllık klinik tecrübeye sahip olmak ve bu durumu belgelendirmek, Sağlık Teknisyeni (Anestezi) 1 kişi için: Sağlık Meslek Lisesi Anestezi Bölümünden mezun olmak, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon sertifikasına sahip olmak ve bu durumu belgelendirmek, İlk Yardımcı Belgesine sahip olmak şartı aranmaktadır.

Ortaöğretim Mezunlara ile Lisans mezunları için 2018 yılı, Ön Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu puanı esas alınacaktır. KPSS’den 60 (Altmış) ve üzeri puan alanların başvurusu kabul edilecektir. Adaylar stenen belgeler ile beraber Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkalığına şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Sözleşmeli 17 Personel Alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 15:22
YORUM EKLE