Kafkas Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Üniversite kurumuna personel alımı yapmak için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kafkas Üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak toplamda 92 sağlık personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 28.10.2020, 09:49 28.10.2020, 19:44
Kafkas Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kafkas Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Üniversite kurumuna personel alımı yapmak için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Kafkas Üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak toplamda 92 sağlık personeli alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 10.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Yayınlanmış olan ilana başvuru yapmak isteyen kişiler http://www.kafkas.edu.tr internet adresi üzerinde bulunmakta olan Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü 657/4-b Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sistemi üzerinden yapılması zorunludur.

İstenilen belgeler PDF olarak sisteme yüklenmesi gerekiyor.

KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için 2020 KPSSP3, önlisans mezunları için 2018 KPSSP93, lise mezunları için 2018 KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Eczacı pozisyonu hariç

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/687193/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/kafkas-universitesi-saglik-arastirma-ve-uygulama-merkez-mudurlugune-92-sozlesmeli-saglik-personeli-alinacak

İSTENİLEN BELGELER

1. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5.Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor. 

6. Kafkas Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)