Kafkas Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Üniversite birimlerine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Kafkas Üniversitesi biriminde çalıştırılmak üzere sözleşmeli şartı ile toplam olarak 92 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 06.11.2020, 14:53 07.11.2020, 11:34
Kafkas Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kafkas Üniversitesi 92 Sağlık Personeli Alımı

Üniversite birimlerine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Kafkas Üniversitesi biriminde çalıştırılmak üzere sözleşmeli şartı ile toplam olarak 92 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımları ilanı son başvuru tarihi 10.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Yayınlanmış olan sağlık personeli alımı ilanına başvuru yapmak isteyen bay ve bayan bütün kişiler http://www.kafkas.edu.tr internet adresi üzerinde bulunmakta olan Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü 657/4-b Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sistemi üzerinden yapılması zorunludur.

Adaylardan İstenilen belgeler PDF olarak sisteme yüklenmesi zorunludur.

Resmi ilanın linki aşağıda bulunmaktadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/687193/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/kafkas-universitesi-saglik-arastirma-ve-uygulama-merkez-mudurlugune-92-sozlesmeli-saglik-personeli-alinacak

İSTENİLEN BELGELER

1. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Kafkas Üniversitesi 92 adet sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)