Kadrolu Yol Çizgi Operatörü Alımı Yapılacak

Yol Çizgi Operatörü Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı.Yayınlanan ilanlarda Kayseri belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Yol Çizgi Operatörü Alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 31.12.2020, 10:26
Kadrolu Yol Çizgi Operatörü Alımı Yapılacak

Kadrolu Yol Çizgi Operatörü Alımı Yapılacak

Yol Çizgi Operatörü Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı.Yayınlanan ilanlarda Kayseri belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Yol Çizgi Operatörü Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yol Çizgi Operatörü Alımı ilanı son başvuru tarihi 3.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Sahabiye mahallesi Ahiervan Caddesi No: 34/A Kocasinan / Kayseri

İrtibat Telefonu: 0 352 221 17 22

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yol Çizgi Operatörü ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Yol Çizgi Operatörü ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)