Kadrolu Harita Kadastro Teknikeri Alımı

Harita Kadastro Teknikeri alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Harita Kadastro Teknikeri alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 17.11.2020, 18:25
Kadrolu Harita Kadastro Teknikeri Alımı

Kadrolu Harita Kadastro Teknikeri Alımı

Harita Kadastro Teknikeri alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Harita Kadastro Teknikeri alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muğla Büyükşehir Belediyesi Harita Kadastro Teknikeri alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Şeyh Mahhallesi İsmet İnönü caddesi Zihni Derin İşhanı No: 6 / G Menteşe - Muğla

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/41687/mugla-buyuksehir-belediyesi-emek-personel-ltd-sti-20-11-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Harita Kadastro Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Harita Kadastro Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Harita Kadastro Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Harita Kadastro Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Harita Kadastro Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Harita Kadastro Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Harita Kadastro Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Harita Kadastro Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Harita Kadastro Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Harita Kadastro Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Harita Kadastro Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Harita Kadastro Teknikeri alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Harita Kadastro Teknikeri alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Harita Kadastro Teknikeri alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)