Kadrolu Elektrik Teknisyeni Alımı

Elektrik teknisyeni alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Muğla Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Elektrik teknisyeni alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 16.11.2020, 13:06
Kadrolu Elektrik Teknisyeni Alımı

Kadrolu Elektrik Teknisyeni Alımı

Elektrik teknisyeni alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Muğla Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Elektrik teknisyeni alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muğla Büyükşehir Belediyesi Elektrik teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Şeyh Mahallesi İsmet İnönü Caddesi Zihni Derin İşhanı No: 6 / G Menteşe - Muğla

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/41687/mugla-buyuksehir-belediyesi-emek-personel-ltd-sti-20-11-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kadrolu Elektrik teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kadrolu Elektrik teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kadrolu Elektrik teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kadrolu Elektrik teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kadrolu Elektrik teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kadrolu Elektrik teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kadrolu Elektrik teknisyeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kadrolu Elektrik teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kadrolu Elektrik teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kadrolu Elektrik teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kadrolu Elektrik teknisyeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kadrolu Elektrik teknisyeni alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kadrolu Elektrik teknisyeni alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kadrolu Elektrik teknisyeni alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)