Kadrolu Bobinaj Ustası Alımı

Bobinaj Ustası alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Muğla Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Bobinaj Ustası alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 18.11.2020, 10:57
Kadrolu Bobinaj Ustası Alımı

Kadrolu Bobinaj Ustası Alımı

Bobinaj Ustası alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Muğla Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Bobinaj Ustası alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bobinaj Ustası alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır. 

Başvuru yapmak isteyen bütün adayların kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Şeyh Mahhallesi İsmet İnönü caddesi Zihni Derin İşhanı No: 6 / G Menteşe - Muğla

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/41687/mugla-buyuksehir-belediyesi-emek-personel-ltd-sti-20-11-2020.pdf 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bobinaj Ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bobinaj Ustası Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bobinaj Ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bobinaj Ustası Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bobinaj Ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bobinaj Ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bobinaj Ustası Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Bobinaj Ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Bobinaj Ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Bobinaj Ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Bobinaj Ustası alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bobinaj Ustası alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Bobinaj Ustası alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Bobinaj Ustası alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)