Kadrolu 4000 TL Maaş ile Büro Memuru Alımı

Büro görevlisi yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İzenerji kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 7 adet Büro personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2021, 10:04 07.02.2021, 12:02
Kadrolu 4000 TL Maaş ile Büro Memuru Alımı

Kadrolu 4000 TL Maaş ile Büro Memuru Alımı

Büro görevlisi yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İzenerji kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 7 adet Büro personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzenerji 7 adet Büro memuru alımı ilanı son başvuru tarihi 10.02.2021 tarihi olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen tüm vatandaşlar www.izenerji.com.tr internet adresine CV Özgeçmiş bırakmaları gerekiyor.

Kurum Adresi Bilgileri: İsmet Kaptan mahallesi Hürriyet bulvarı No: 18 Kat: 6 D: 12 Münir Birsel plaza B blok KONAK - İZMİR

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kadrolu büro çalışanı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kadrolu büro çalışanı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)