Kadrolu 3500 TL Maaş İle Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanında İdil Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Kamu işçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 13.02.2021, 13:50
Kadrolu 3500 TL Maaş İle Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Kadrolu 3500 TL Maaş İle Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanında İdil Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Kamu işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İdil Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 18.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Eski Tahıl caddesi No: 22 Yenişehir / Bursa

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İdil Belediyesi Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı