Kadrolu 30 Zabıta Memuru Alımı Başvurusu

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilan ile 30 zabıta memuru alımı yapacağını açıkladı. Alım ile ilgili evrakları ve başvuru tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 31.10.2018, 08:30
Kadrolu 30 Zabıta Memuru Alımı Başvurusu

Yayınlanan ilan ile 30 zabıta memuru alımı ilan edilmiş olup başvurular 5 Kasım 2018 de başlayacaktır. Kadrolu açıklanan ilana başvurusu kaçırmamanız dikkatle önem arz etmektedir. Alımı İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı yapacaktır.

Türk vatandaşı olan ve aynı zamanda kamu haklarından mahrum olmayan adaylar bu ilana başvuru yapabilecektir. İlana erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilecektir. Erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gerekir.

Tüm aşamaları başarılı bir şekilde geçecek adaylar güvenlik soruşturmasına tabi tutulacaktır. Soruşturma sonucu olumlu olan adayların ataması gerçekleştirilecektir.

Adayların 30 yaşını doldurmamış olmaları gereklidir. Bunun yanı sıra adayların boy ile kiloları arasında orantı olması gerekmektedir. Bu orantı Fatih belediyesi tarafından hesaplanacaktır. Boy ile kilo arasında +10 ile -10 arasında fark olmasına müsaade edilecektir. Bu farktan fazla olanlar elenecektir.

Başvuru Tarihi ve Şekli; Başvuru yapmak isteyen adaylar 5 Kasım ile 9 Kasım tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmelidir. Başvurular şahsen yapılacağı için posta veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru esnasında istenen bilgi ve belgelerin yanlış ya da eksik olmaları durumunda da başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca yanlış beyanda bulunulması durumunda başvurucu hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylar sözlü sınava davet edilecektir. Sözlü sınava girmeye hak kazananların isim listesi belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Adaylara herhangi bir tebligat yapılmayacağı için adayların internet sitesi üzerinden yayınlanan listeyi takip etmeleri hak kaybına uğramamaları için gereklidir.

Zabıta Memur Alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
İlhan Bakıcı 2 yıl önce
Lise mezunuyum
Mahmut engür 2 yıl önce
Cok güzel ama ben orda okul mezunuyum ve fiziğim boyum kilomda iyi yani meslegim var ama kamu ya girmek istiyorum ve bu başvuruyu istanbuldami yapmamiz gerekiyor
Fatime kilic 1 yıl önce
Aksehir acil işe ihtiyaç var neistediniz olsa yaparım ister temizlik işi olsun a onuda uaparim
Gürcü kartal 1 yıl önce
Acil işe ihtiyacım var bir okulda hizmetli olarak calisabilirim
Gurbet ergen 10 ay önce
İşsizim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@