Kadıköy Belediyesi 24 Daimi Engelli Personel Alacak

Kasdaş Kadıköy Sağlık Turizm Eğitim Çevre Temizliği San. Tic. Anonim Şirketi belediye bünyesinde istihdam etmek üzere 24 daimi engelli işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamada sadece engelli personel temin edilecekken yüzde 40 ve üzeri engeli bulunmayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı da belirtildi. Peki daimi işçi alımında hangi kadrolar var? İşte detaylar.

Kamu Personeli Alımı 21.09.2019, 12:50
Kadıköy Belediyesi 24 Daimi Engelli Personel Alacak

Belediyeler kendi bünyesinde her hizmet kolu için bir şirket kurmakta ve kurdukları bu şirketlere personel temini sağlamak için işçi alım ilanları yayınlamaktadır. Yayınlanan alım ilanlarındaki şartları taşıyan adayların başvuruları kabul edildiğinde belediye bünyesinde işe başlamaları sağlanmaktadır. Bu kapsamda Kadıköy Belediyesi'nin bir kuruluşu olan Kasdaş Kadıköy Sağlık Turizm Eğitim Çevre Temizliği San. Tic. Anonim Şirketi de 24 daimi işçi alımı yapacağını duyurdu.

Alınacak 24 personelin unvanı büro memuru ve işçi olurken özellikle belirtilen şartlardan biri başvuracak adayın yüzde 40 ve üzeri engelli olmasıdır. 

Son başvuru tarihinin 27.09.2019 olduğu ilanda, başvuru yapılacak adaylara mülakat/görüşme bilgileri yazmadığı gibi belediyeye alımı kabul edildiğinde gerekli açıklamalar yapılacaktır. 

Başvuru yapacak adaylar, info@kasdas.com mail adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir. Özgeçmişin yayında maile diploma fotokopisi ile yüzde 40 engelli raporu da gönderilecektir. Mail dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular tamamlandıktan sonra, özgeçmişi uygun görülen adaylar görüşmeye çağrılacaktır. Görüşmeye çağrılan adaylardan iş başvurusu kabul edilen şahıslar Kadıköy Belediyesi'nin çeşitli müdürlüklerinde büro memuru olarak istihdam edileceklerdir.

Kadıköy Belediyesi 24 Daimi Engelli personel alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mahmut söyler 8 ay önce
05427456273