JGK Lise Mezunu 78 Astsubay ve Subay Öğrenci Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan duyuruya göre lise mezunu 78 astsubay ve subay öğrenci alımı yapıyor. Lise Mezunu adaylar için kaçırılmayacak fırsat başvuru şartları ve unvanları haberimiz detayında…

Kamu Personeli Alımı 10.07.2019, 00:01 13.07.2019, 03:12
JGK  Lise Mezunu 78 Astsubay ve Subay Öğrenci Alımı

Yayımladığı duyuru ile Jandarma Genel Komutanlığı lise mezunu astsubay ve subay alımı yapılacak. Lise mezunları arasından alınacak 78 astsubay subay askeri personel olarak yetiştirilecektir. Alınacak öğrencilerin başvuru şartları ve başvuru adresleri aşağıda verilmiştir.

JGK alınacak askeri personel olan astsubay ve subay kadro dağılımları muvazzaf tabip, diş tabibi subayları ve muvazzaf astsubay 2019 ve 2020 eğitim öğretim ÖSYM yerleştirmelerine göre Sağlık Bilimleri Üniversitesinde ‘ Ankara ‘ İçişleri Bakanlığı JGK nam ve hesabına öğrenim görmek üzere askeri öğrenci alınacak.

Muvazzaf Tabip Subay ( SBÜ Gülhane Tıp Fakültesinde istihdam edilmek üzere 30 erkek öğrenci alınacak.

Muvazzaf Diş Tabibi ( SBÜ Gülhane Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilmek üzere 4 erkek öğrenci alınacaktır.

Muvazzaf Sağlık Astsubayı ( SBÜ Gülhane Sağlık Meslek Yüksekokulunda istihdam edilmek üzere 30 erkek öğrenci alınıyor.

Başvuru iletişim adresleri ve diğer başvuru şartları yeri ve zamanına dair tüm bilgiler aşağıda vermiş olduğumuz kılavuzda yer almaktadır.

JGK subay astsubay askeri öğrenci alımı kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
sefer yıldrım 2 yıl önce
Gülhane Tıp da 2 yıl önce okulunu açıyor 30 bin personel alımında hiç adından(holter) bahaetmiyorsunuz ihtiyaç yoktu neden okulunu açıyorsunuz