Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisine Lojistik Branşında Uzman Erbaş Alımı Devam Ediyor

Ankara Jandarma Tedarik Merkez Komutanlığınca yapılan ilanla Jandarma Genel Komutanlığına  İlkokul ve ortaokul mezunu lojistik branşında Uzman Erbaş alımı için başvurular devam ediyor.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisine Lojistik Branşında Uzman Erbaş Alımı Devam Ediyor

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından düzenlenen ilanla komutanlık bünyesine Lojistik branşında uzman erbaş alımı yapılacağını alınacak uzman erbaşların sözleşmeli olacağını belirtti. Alınacak Uzman Erbaş sayısı 1.457 adet olup sadece erkekler alınacaktır. Başvurmak isteyen en az ortaokul/ilköğretim (8 Yıllık) mezunu olan.

Askerlik hizmetini yapma şartı aranmamakta olup, askerlik hizmetini yapmakta iken müracaat edenler için Birlik Komutanlıklarınca düzenlenen nitelik belgesinden 80 puan ve üzeri not almış olan, nüfus kaydına göre 01 Ocak 2018 tarihi itibarıyla yirmi (20) yaşından gün almış olmak ve yirmi yedi (27) yaşını bitirmemiş olan [01 Ocak 1991 (dahil) - 01 Ocak 1999 (dahil) tarihleri arasında doğanlar], en az 164 cm ve en fazla 210 cm boyunda olan, adayların 8 – 29 Kasım 2018 tarihlerinde ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvuruları uygun görülen uzman erbaş adaylarının seçimi Jandarma Lojistik Komutanlığının Güvercinlik Ankara adresinde yapılacaktır.

Ön başvuru yapan adaylardan seçme sınavlarına çağrılma öncelikleri ile branşlarına göre kontenjan miktarının beş katına kadar aday sınavlara çağrılacaktır.

Daha ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 08:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selcuk
Selcuk - 8 ay Önce

Tesekkürler

Nihat
Nihat - 8 ay Önce

Bizde komando olmak istiyoruz neden geri plânda kalmak istemiyoruz

Tuncay yardibi
Tuncay yardibi - 8 ay Önce

Yaş siniri olsun 31 olsun

Musa uzman
Musa uzman - 8 ay Önce

Asayiş alımları başlatsanız bizde hemen
Başvursak

Tayfun
Tayfun - 8 ay Önce

20 12 1999 doğumlu yum başvurswm olurmu

ferit delikurt
ferit delikurt - 8 ay Önce

Güvenlik kurcusuym

0sman
0sman - 8 ay Önce

Meslek okullarindan bazi bolumlerden acilmis bilgisayar programciligi neden yok yas 27 ve bizlerin son sansi lutfen bizlerde basvuralim bosami okuduk saygilarimla

Mehmed doru
Mehmed doru - 8 ay Önce

Sadece yaştan kaybediyorum lütfen yaşda biraz daha tölerans tanısanı