Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Devlet Memuru Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı yayınlamış olduğu ilan ile Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 1 kişi merkezde istihdam edilmek üzere memur alımı yapılacaktır. Başvurular 13 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 29.12.2018, 07:33 29.12.2018, 12:30
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Devlet Memuru Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Devlet memuru alımı için başvuru yapacak adayların Herhangi Bir Lisans Programından Mezun Olması, KPSSP3 50 puana sahip olması ve  Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanlığı Sertifikasına Sahip Olması şartı vardır.

Ayrıca Web Tasarımı ve internet Sayfası Yönetimi Konusunda En Az 1 Yıllık Deneyim Sahibi Olmak, HTLM, CSS, Java Script Yazılım Dillerine, Photoshop, After Effects, Dreamwaver Programlarına ve Office Programlarına Hakim Olmak Tercih Sebebi Olacaktır.

Kamu personeli alımı adaylar 13 Ocak 2019 Tarihine kadar başvurularını www.jandarma.gov.tr internet adresinden Personel /öğrenci alım başvuruları ve sonuçları kısmından yapacaklardır. Adayların ilan metninin tamamını okuduktan sonra başvurusunu yapması kendi yararlarına olacaktır. İlan metnini okumamaktan kaynaklanan mağduriyet adayın kendisine aittir.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mehmet 2 yıl önce
Lise me