Jandarma TYP Kapsamlı Kamu Personeli Alımı

JGK Jandarma Genel Komutanlığı tarafından TYP Toplum Yararına Program kapsamı içerisinde işçi alacağı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre kamu personeli istihdamında yapılacak ilan detayları…

Jandarma TYP Kapsamlı Kamu Personeli Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde bulunan 2’nci Er Eğitim Tugay Komutanlığı yayımladığı ilanla Toplum Yararına Programı kapsamında kamu personeli alımı yapacak. Adaylardaki öğrenim durumları ile istenen durumlar hakkındaki tüm detaylar verilmiştir.

Toplum yararına program kapsamın İŞKUR tarafından yayımlanarak başvuruları bulunan şehire iş personel alımı ilanları yayınlanmıştır.

İŞKUR Toplum yararına alımları ile tüm kamu kurum ve kuruluşları personel alım ihtiyaçlarını bu alımlar ile sağlamakta. Alınacak personeller  çevre düzenlemesi ve temizlik personeli olarak ilan edilmiş. İş ilan numarası 0000279327  ilanı  yapılmıştır.

Toplum yararına programı kapsamında kamu personeli alımı ilanları 25 Nisan 2019 da yayınlandı. İşçi personeli yapacak şehir Bilecik olarak açıklanmıştır.

İŞKUR alımlarına en az ilkokul lise önlisans ve lisans mezunları başvuruda bulunabilir. Ayrıca 18 yaşını dolduran 40 yaşını bitirmemiş olan iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor ise  başvuru sağlayabilir.

Jandarma personel alımı başvuru için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 09:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram ayan
Bayram ayan - 3 ay Önce

Bende başvurmak istiyorum memura kayıt olmam mi gerekiyor

Selami
Selami - 3 ay Önce

Ben is makinasi kulaniyoeum