Jandarma Genel Komutanlığı Personel Başvurusu

Jandarma personel başvuru ekranı açıldı. Jandarma Genel Komutanlığı tarafından alınacak personellerin şartları, tarihler ile kılavuzu ve başvuru ekranı haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 22.01.2020, 00:46
Jandarma Genel Komutanlığı Personel Başvurusu

Yayınlanan duyuruya göre İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunan Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı sözleşmeli bay bayan subay alımı için başvuru ekranı açılmıştır. İlgilenen adaylar için kılavuz ve başvuru ekranına girerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Jandarma subay alımı için başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kılavuzda yer alan bölümlerden mezun olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, güvenlik araştırması ve arşiv soruşturmasında olumlu sonuç alması ve erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması ve 1 Ocak 1993 sonrası doğumlu olması gerekmektedir.

Başvurular başlamış olup 31 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek olup ilgili adayların başvuru kılavuzlarını detaylı şekilde inceleyerek eğer kılavuzda başvuru şartlarına haiz olmanız durumunda başvurularınızı E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı kılavuzunu Tıklayınız.

Jandarma personel subay alımı başvuru ekranını Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yusuf 1 yıl önce
Kaç doğumlular baş vura biliyorlar