Jandarma Astsubay ve Subay Alımı! Uzman Erbaş Ataması

Yapılan duyuruya göre Jandarma Genel Komutanlığı astsubay alımı ve subay öğrenci alımı başvuru sorgulama sayfası açıldı. Uzman erbaş atama duyurusu yayımlanmıştır. Tüm detaylarıyla…

Jandarma Astsubay ve Subay Alımı! Uzman Erbaş Ataması

Yayımlanan duyuru ile Jandarma Genel Komutanlığı astsubay ve subay alımlarına ilişkin olarak duyuru yapmıştır. Bunun yanı sıra uzman erbaş alımı atama duyurusu yapılmıştır. Jandarma Genel Komutanlığı asker alma sorgulama sayfası açılmıştır.

İlgili adayların Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı için giriş yaptığı zaman muvazzaf sözleşmeli astsubay ve sözleşmeli subay temin kayıt kabule gide bilmektedirler. Uzman erbaş alımı ataması içinde aynı yol izlenerek sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sorgulama ekranı e- Devlet kapısı sistemi üzerinden yapılabilmekte olup tüm veri ve belgelere ulaşabilmek için adayların aşağıda direk vermiş olduğumuz Jandarma Genel Komutanlığı asker alma ( Astsubay, Subay ve Uzman erbaş alımı ) sayfasına yönlendirileceksiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı muvazzaf sözleşmeli asker alımları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 11:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Coşkun erkan
Coşkun erkan - 2 hafta Önce

01.01.1989 doğumluyum astsubay olabilirmiyim lisemezunuyum

Mustafa şimşek
Mustafa şimşek - 2 hafta Önce

Jandarma sahil güvenlik atama sonuçları

can bekir
can bekir - 2 hafta Önce

emeğiniz için teşekkür ederim çok makbule geçti

ONUR KARAMAN
ONUR KARAMAN - 2 hafta Önce

Uzman erbaş için başvuru nerden oluyor

Mikail çabak
Mikail çabak - 4 gün Önce

uzman er baş alımı nezaman aciklanacak

Mikail çabak
Mikail çabak - 4 gün Önce

uzman er baş alımı nezaman aciklanacak