İzulaş Ulaşım Hizmetleri Birimlerine 21 Daimi Şoför Alımı Yapılacak

2021 kamu şoför alımı ilanları kapsamında açıklanan duyurularda İzmir büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 21 adet daimi otobüs şoförü alınacak.

Kamu Personeli Alımı 09.10.2021, 12:13 10.10.2021, 11:45
İzulaş Ulaşım Hizmetleri Birimlerine 21 Daimi Şoför Alımı Yapılacak

Belediye şoför alımı ilanları kapsamında İzulaş kurumunun yayınladığı alımlar için başvuracakların lise mezunu olması gerekiyor.


DAİMİ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Bornova belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 12.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru yapacakların aşağıda bulunan mail adresine kısa özgeçmişlerini yollamaları ve başvuru yaptıkları kadroyu belirtmeleri gerekiyor.

info@izulas.com.tr


KAMU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

En az 3 yıllık E sınıfı ehliyete sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları ve herhangi bir madde kullanımı gibi nedenlerden dolayı işlem yapılmamış olması gerekmekte.

Lise ve dengi okul mezunu olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olunması gerekmekte.

2021 kamu şoför alımı için başvuranların Otobüs Şoförlüğü deneyimi olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve 39 yaşını aşmamış olmaları gerekiyor.

Tercihen tüm adayların askerliğini yapmış olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve son 5 yıl içinde ehliyetlerine el konulmamış olmaları gerekiyor.

İzmir işçi alımı için görev almak isteyenler tercihen SRC- 2 belgesine sahip olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve kusurlu olarak trafik kazası yapmamış olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı