İzmir Tersanesi Komutanlığı Kamu Personeli Alımı Başladı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanla Ortaöğretim Mezunu Adayların başvuru yapabileceği Kamu personeli Alımı Başlamış olup başvuru yapacaklar için son başvuru tarihi 19 Kasım 2018 olarak duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 09.11.2018, 05:30 09.11.2018, 05:33
İzmir Tersanesi Komutanlığı Kamu Personeli Alımı Başladı

İzmir Tersanesi Komutanlığı ortaöğretim ( lise ve dengi ) Okul Mezunu adayların başvuru yapabileceği 2 kişi Ambarcı (Tersane) Kamu Personeli Alımına Kişisel durumu Engelli olanlar başvurabilir.  Adaylarda arana diğer şartlar ise: başvuru yaparken kamu Personeli Seçme Sınavı Sonuç  belgesi, Diplomanın Aslı veya Noter Onaylı Fotokopisi, Fotoğraflı Nufüs Cüzdanı Sureti ile KPSS sınavından muaf olanlar ise muafiyet ile ilgili belgeleri ile birlikte müracaat edeceklerdir.

KPSS zorunluluğu olan adaylar için Sınav Yönetmeliğine göre değerlendirme yapılacaktır. Lise Mezunları için MEB Onaylı Ambarcı Tanifçi Belgesine sahip olmak (Belgenin en az 32 (otuziki) saat eğitim süresi olmalıdır), Bilgisayarlı Muhasebe, Windows ve Microsoft Ofice Proğramlarını kullanabilir, Her türlü malzeme sayım , yükleme ve tasnif işlerini yapabilmek adaylarda aranan genel şartlardır.

Başvuru yapacak olan adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004721806 iş ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Zihinsel, ruhsal engeli olmayan, Nörolojik engeli olmayan, En az bir gözde görme engeli olmayan, bir kulakta işitme engeli olmayan, Her iki üst ekstremitede engeli olmayan, Her iki alt ekstremitede engeli olmayan, Onkolojik engeli olmayan engel gruplarının başvuruları kabul edilecektir.

09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren kamu kurum ve kuruluşlarında işçi istihdamı yönetmeliğinin işçi talebinde dikkat edilecek hususlar başlıklı 7 nci maddesinin (e) bendi gereğince engel grupları arasında ayrım yapılmasının uygun olup olmadığı Hizmet Merkezimiz Başkanlığında Sakatlar Konfederasyonundan bir temsilci katılımı ve işveren temsilcisi tarafından oluşturulan komisyon tarafından durum tutanak altına alınarak kısıtlamalara onay verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@