İzmir SYDV Lisans Mezunu Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

İzmir kentinde faaliyetlerine devam eden SYDV bünyesinde görevlendirilmek üzere lisans mezunu personel alımı yapıldığı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 08:05
İzmir SYDV Lisans Mezunu Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Kent hizmetleri kategorisinde hizmet veren ve vatandaşlara doğrudan hizmet götürme noktasında önemli çalışmalara imza atan Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakıfları tarafından personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgiler ve şartlar doğrultusunda kolayca başvuru yapacak olan adayların uygun olmaları durumunda ise istihdam süreçleri en hızlı şekilde başlamış oluyor

İzmir SYDV Personel Alıyor

İzmir kentinde faaliyetlerine devam eden Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı bünyesinde personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Başvuru Unvanı ve Kontenjan

İzmir SYDV olarak hizmet vere kurumun şubesi olarak Buca SYDV verilmiş olup, burada yapılan personel alımı için 1 kişilik Genel İşçi unvanı ile kontenjan ayrıldığı açıklanmıştır.

Başvuru Şartları

Adayların İzmir Buca SYDV personel alımı için başvuru yapmadan önce, kılavuzda yer alan özel şartların sağlanması gerekmektedir. Adayların 25 yaşını doldurmamış lisans mezunu ve bayan adaylar olması gerekmektedir.

İlgili başvurular SYDV merkezine yapılacak olup, alımlar için yapılan son başvuru tarihi ise 2.9.2019 mesai bitimidir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)