İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Yayınladığı İlanla Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere 2 Personel alımı yapılacak olup Başvurular 28 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı 2 kişi adayların: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, 2017 ve 2018 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) ait KPSSP3 puanının 70 puan almış olmak gerekmketedir.

Kamu Personeli Alımı özel şartlar ise: Proje kapsamında ara yüz çalışması yapabilmeli, HTML ve CSS yazabilmeli, C# ve ASP.Net dillerinde uygulama geliştirme yapabilmeli, ASP.NET MVC ve ASP.NET Web Forms teknolojisini çok iyi derecede bilmeli, HTML, CSS, Ajax, jQuery, Silverlight teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmalıdır ve  geliştirme yapabilmelidir. Ayrıca Güvenli yazılım yazma konusunda bilgi sahibi olmak, İnsan ilişkilerine önem vermeli, takım çalışmasına uyum sağlayabilmelidir.

Başvurular 28 Kasım 2018 tarihine kadar ikc.edu.tr veya personel.ikc.edu.tr adresinde bulunan Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formunun çıktısını alarak belirtilen belgelerle birlikte İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Balatçık Mahallesi Havaalanı Şosesi no:33/2 Balatçık Çiğli İZMİR, Yabancı Diller Yüksekokulu Binası 1. Kat) adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Kılavuzu tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 14:14
YORUM EKLE