İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı

Yayınlanmış bulunan memur alımı iş ilanı duyurusu içinde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi birimleri içinde istihdam edilmek üzere 3 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.06.2021, 08:19 12.06.2021, 00:34
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı

Devlet üniversitesine kamu personeli alımı için iş ilanları yayınlandı.


BAŞVURU BİLGİLERİ


İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak ilan edilmiştir.

3 adet sözleşmeli bilişim personeli ilanına başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı olan internet adresi linki üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

ubs.ikc.edu.tr:81/BilisimPersoneliBasvuru

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. Bilişim personeli Katip Çelebi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Bilişim personeli Katip Çelebi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Bilişim personeli Katip Çelebi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Bilişim personeli Katip Çelebi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Bilişim personeli Katip Çelebi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bilişim personeli Katip Çelebi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)