İzmir Kalkınma Ajansı Destek Personeli Alımı

İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 adet Destek personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 03.12.2020, 10:01
İzmir Kalkınma Ajansı Destek Personeli Alımı

İzmir Kalkınma Ajansı Destek Personeli Alımı

İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 adet Destek personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Kalkınma Ajansı Destek Personeli alımı ilanı başvuru tarihi 4.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresinde bulunan İzmir Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısından yapacaktır.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/690252/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/izmir-kalkinma-ajansi-uzman-personel-ic-denetci-ve-destek-personeli-aliyor

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzmir Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzmir Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzmir Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzmir Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzmir Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İzmir Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İzmir Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)