İzmir İzenerji 7 Unvanda 27 Personel Alımı

İŞKUR kurum dışı ilan ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere İzenerji şirketi üzerinden 7 unvanda 27 personel alımı yapmaktadır. İlgili adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.05.2020, 00:01 22.06.2020, 21:48
İzmir İzenerji 7 Unvanda 27 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere aşağıda unvan bilgileri verilen 27 personel alımına son başvuru tarihi 5 Mayıs 2020 tarihinde sona ermektedir.

Unvanlar Neler: 2 kişi Müzisyen, 8 kişi Büro Personeli, 1 kişi Kodlama Teknikeri, 1 kişi Web Tasarımcısı, 1 kişi Tır Şoförü, 14 kişi Temizlik Personeli ve 1 kişi Bulaşıkçı alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Müzisyen alımı 1 kişi için başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, Konservatuar mezunu olması, Yaylı çalgılar çalıyor olması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olması ve Adli sicil kaydının temiz olması gerekmektedir.

Engelli Müzisyen alımı 1 kişi için başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Konservatuvar mezunu olması, Adli sicil kaydının temiz olması ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekiyor.

Büro Personeli alımı 8 kişi için başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, En az lise mezunu olması, Bilgisayar ve Ofis alanında deneyimi olması, Adli sicil kaydının temiz olması, İşini yaparken her hangi bir sağlık probleminin bulunmaması ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması istenmektedir.

Web Tasarımcısı ile Kodlama Teknikerleri için başvuru şartları; Meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olması, Görevini yaparken her hangi bir sağlık probleminin bulunmaması ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olanlar başvuruda bulunabilir.

Tır Şoförü alımı 1 kişi için başvuru şartları; En az ortaokul mezunu olması, İlan metninde yer alan ilgili ehliyet ve diğer istenilen belgelere sahip olması ve Askerlik hizmetini tamamlayanların başvuruları kabul edilecektir.

Temizlik Personeli alımı başvuru şartları neler; En az ilkokul mezunu olması, Adli sicil kaydının temiz olması ve Askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Ayrıca 2 engelli personel alımı da yapılacaktır.

Bulaşıkçı Elemanı alımı başvuru şartları; En az ilkokul mezunu olması, Askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Başvurular bugün 4 Mayısta başlayacak olup 5 Mayıs 2020 tarihinde sone erecektir. İlgilenenler için ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)