İzmir İZELMAN öğretmen, itfaiye eri, büro memuru 73 işçi alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketine bağlı İZELMAN anonim şirketi tarafından kurum dışı kamu işçisi alımı yayımlandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi 73 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 18.12.2019, 18:52 18.12.2019, 18:53
İzmir İZELMAN öğretmen, itfaiye eri, büro memuru 73 işçi alımı

İzmir İZELMAN tarafından 73 sürekli (daimi) işçi alımında işçi adayları mail yoluyla başvuru yapacak. 2 farklı ilan yayımlandı. Bir ilana başvurular bugün başladı. Diğer alıma ise yarın gün içinde başvurular başlayacak.

Kadro dağılımı;

İZELMAN'ın yayımladığı belediye personeli alımı ilanında 8 inşaat mühendisi, 1 çevre mühendisi, 1 elektrik elektronik mühendisi, 1 endüstüri mühendisi, 1 harita mühendisi, 2 itfaiye eri, 2 makine mühendisi, 1 mütercim tercümanı, 1 paramedik alımı yapılacak. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan diğer alım ilanında ise 16 sınıf annesi, 7 anaokulu öğretmeni, 1 rehber öğretmen, 4 büro elemanı, 1 fizyoterapist, 2 hemşire, 6 işyeri hekimi, 1 odyometris, 1 radyoloji teknikeri, 11 otopark görevlisi, 2 beden işçisi, 4 iş güvenliği uzmanı istihdamı yapılacak.

Başvuru tarihleri;

Kurum dışı kamu işçisi alımı ilanında ilk ilana başvurular yarın (19 Aralık) başlayacak. Son başvuru tarihi ise 21 Aralık 2019 olarak belirlendi. İkinci ve çok alımın olduğu ilana ise başvurular başlamış bulunmaktadır. Bu ilanın son başvuru tarihi ise 20 Aralık 2019'dur. Başvuruda bulunacak adaylar, "personel@izelman.com.tr" mail adresine e-posta atılacak. 

Başvuru şartları;

Başvuru yapacakların tercihen mesleğinde 1 yıl deneyim şartı aranmaktadır. Başvurularda öğretmenlik, mühendislik gibi alanlarda lisans mezunu olma şartı aranırken kadroya göre değişmekle birlikte ilkokul mezunu veya lise mezunu alımlar da gerçekleştirilmektedir.

İzmir İZELMAN sürekli işçi alımı ilanı kılavuz 1'e ulaşmak için tıklayın. Kılavuz 2'ye ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)