İzmir İzelman Güncel Kamu Memur Alımı İlanları

Kamu KPSS şartsız memur alımı gerçekleştirilmesi için açıklanmış olan iş ilanları duyurularında İzmir büyükşehir belediyesi İzelman bünyesine sosyal çalışmacı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 22.11.2021, 11:06 24.11.2021, 12:34
İzmir İzelman Güncel Kamu Memur Alımı İlanları

Bütün başvuru yapacak olan adayların tercihen 1 yıl süre ile alanında tecrübe sahibi olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.


SOSYAL HİZMET UZMANI ALIMI


•    Sosyal hizmetler personeli alımı için son başvuru tarihi 24.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvurular direk olarak aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılacaktır.

basvuru@izelman.com.tr


İZMİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İzmir belediyesi memur alımı için tüm kişilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini yapmalı ayrıca herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Kamu personel alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların değerlendirme programına göre gerçekleştirilen faaliyetlerin yürütülmesini sağlamalı, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünün sağlanmasını yapmalı.

3.    Çalışmak isteyen şahısların kurum içindeki diğer birimler ile koordineli olarak çalışabilmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, risk değerlendirme çalışmalarının yapılması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Görev almak isteyen adayların rutin dışı danışmanlık faaliyetlerini yapabilmeli, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, yoğun iş ortamında çalışmaya alışkın olmalı ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı