İzmir İZELMAN 11 Daimi Doktor ve Hemşire Alımı Yapacak

İZELMAN Genel Hizmet Otopark Özel Eğitim İtfaiye ve Sağlık Hizmetleri, kurumunda görevlendirilmek üzere 11 doktor ve hemşire alımı yapacak. 6 doktor ve 5 hemşire alımı yapacak İZELMAN, alacağı personellerin daimi personel statüsünde olacağını duyurdu. İşte doktor ve hemşire alım şartları.

Kamu Personeli Alımı 21.09.2019, 11:21 22.09.2019, 00:36
İzmir İZELMAN 11 Daimi Doktor ve Hemşire Alımı Yapacak

Yapılan ilan duyurusunda kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere Doktor (İş yeri hekimi) ve sağlık hizmetleri yardımcısı için hemşire alımı yapacak. Kadrolara başvuru yapılması için tercihen en az 1 yıl deneyim şartı arayan İZELMAN, aynı zamanda da başvuru şeklini ve başvuru şartlarını belirledi.

11 daimi personel alım ilanının başvuru şartlarına bakıldığında, hem doktor hem hemşire için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma şartı getirmiş. Bu şarta göre aday personel sağlıkla ilgili belge ya da sertifika almış olsa dahi ilgil bölümden mezun olunmadığı sürece ilana başvuru yapamayacaktır.

Hemşire ve doktor alım şartları hemen hemen aynı iken doktor alım şartında hemşireye göre sadece bir tane fazla şart yer almaktadır. Bu şart ilana başvuracak doktorun işyeri hekimi belgesine sahip olması gerekmektedir.

Başvurular Nereye Yapılacak?

İlana çıkan alımda, başvuruların sadece mail olarak bir sayfalık cv(özgeçmiş) ile yapılması gerekmektedir. Adayların hazırladığı özgeçmişe fotoğraf ekleyerek personel@izelman.com.tr mail adresine göndermeleri istenmektedir.

İlanın son başvuru tarihi 30.09.2019 iken başvuru yapan adaylar arasından sadece gerekli görülen kişiler mülakata çağrılacaktır.

İZELMAN 11 doktor ve hemşire alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)