İzmir İzdoğa Kurumuna Büro Personeli Alımı

Büro memuru alımı Yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir İzdoğa kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro görevlisi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 07.01.2021, 09:07 07.01.2021, 09:31
İzmir İzdoğa Kurumuna Büro Personeli Alımı

İzmir İzdoğa Kurumuna Büro Personeli Alımı

Büro memuru alımı Yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir İzdoğa kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro görevlisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzdoğa Kurumu büro personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 9.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru işlemini yapmak zorundalar.

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İzmir İzdoğa Kurumu ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)