İzmir İZDOĞA Elektrik Ve Elektronik Teknisyeni Alımı

Elektrik teknisyeni Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İZDOĞA kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Elektrik teknisyeni alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 28.12.2020, 12:39
İzmir İZDOĞA Elektrik Ve Elektronik Teknisyeni Alımı

İzmir İZDOĞA Elektrik Ve Elektronik teknisyeni Alımı

Elektrik teknisyeni Alımı yapılmsı için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İZDOĞA kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Elektrik teknisyeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İZDOĞA Elektrik teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 30.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru yapmak zorundalar. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İzmir Elektrik teknisyeni ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)