İzmir İZDOĞA Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İZDOĞA kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet büro memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 28.12.2020, 11:22 29.12.2020, 00:40
İzmir İZDOĞA Büro Personeli Alımı

İzmir İZDOĞA Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı yapılmsı için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İZDOĞA kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet büro memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İZDOĞA Büro görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 30.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru yapmak zorundalar. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İZDOĞA Büro görevlisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yeliz 2 ay önce
İş istiyorum babasız iki çocuk büyütüyorum canıma tak etti biri sesimi duysun kpss 65