İzmir İZDOĞA 6426 TL Maaş İle Kadrolu İşçi Alımı İlanları

Sürekli işçi alımı ilanları ile birlikte yayını yapılmış olan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi kurumu olan İZDOĞA bünyesinde çalıştırılmak üzere makine teknikeri alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2021, 00:01 02.12.2021, 06:33
İzmir İZDOĞA 6426 TL Maaş İle Kadrolu İşçi Alımı İlanları

İzmir iş ilanları kapsamında başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekiyor.


İZDOĞA KADROLU İŞÇİ ALIMI


Kamu tekniker alımı son başvuru tarihi 02.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri için tüm adayların aşağıda yazılı olan kurum internet sitesi üstünden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://www.izmir.bel.tr/tr/insanKaynaklari/259


İZMİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye çevre korunması hizmetleri alımları için görev almak isteyenlerin atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, işleri eksiksiz yerine getirmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru gerçekleştirecek olan şahısların yaptığı işte inisiyatif alması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, daha önceden uygulamalı atölye eğitimleri vermiş olmaları ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Kamu personel alımı için çalışmak isteyen şahısların günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, proje temelli eğitim konularında deneyim sahibi olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı