İzmir Ege Şehir Planlaması Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında İzmir Büyükşehir belediyesi Ege şehir planlaması kurumu kendi bünyesinde 1 adet büro personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 29.01.2021, 00:15 30.01.2021, 00:14
İzmir Ege Şehir Planlaması Büro Personeli Alımı

İzmir Ege Şehir Planlaması Büro Personeli Alımı

Büro Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında İzmir Büyükşehir belediyesi Ege şehir planlaması kurumu kendi bünyesinde 1 adet büro personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ege Şehir Planlaması Büro Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 3.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://www.izmir.bel.tr/tr/insankaynaklari/259 linki üzerinden başvuru yapıldıktan sonra başvuru kayıt numarası ile CV sini personel@egesehirplanlama.com.tr internet adresi üzerinden kabul edilecektir.

Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ege Şehir Büro ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Ege Şehir Büro ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Ege Şehir Büro ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Ege Şehir Büro ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Ege Şehir Büro ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Ege Şehir Büro ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Ege Şehir Büro ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Ege Şehir Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Ege Şehir Büro ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Ege Şehir Büro ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ege Şehir Büro ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ege Şehir Büro ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ege Şehir Büro ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ege Şehir Büro ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ege Şehir Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ege Şehir Büro ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)