İzmir Demokrasi Üniversitesi İlkokul ve Lise Mezunu Daimi İşçi Alıyor

İzmir Demokrasi Üniversitesi hizmet birimlerinde istihdam etmek üzere daimi işçi alımı yapacağını duyurdu. Yapılan duyuruda 4 tanesi temizlik personel ve 8 tanesi de güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 12 personel alımı yapacak. Alınacak personellerin statüsü ise daimi işçi olacak. İşte alımla ilgili detaylar.

Kamu Personeli Alımı 23.09.2019, 00:55 23.09.2019, 13:51
İzmir Demokrasi Üniversitesi İlkokul ve Lise Mezunu Daimi İşçi Alıyor

İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan alım duyurusuna göre üniversite kendi hizmet binalarında çalıştırmak üzere güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapacak. Alınacak personellerden temizlik görevlisi için ilkokul, güvenlik görevlisi için en az lise şartı bulunmaktadır. 

Alımı yapılacak güvenlik gürevlisi şartlarına bakıldığında 35 yaşını doldurmamış en az lise mezunu olma şartı varken son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış en az 5 yıllık "Özel Güvenlik Kimlik Kartına" sahip olunması gerektiği belirlenen şartlardandır. Ayrıca alınacak güvenlik görevlisi için silahsız güvenlik görevlisi olma şartı da aranan niteliklerdendir. 

İzmir Demokrasi Üniversitesi'nin alım yapacağı bir diğer kadro ise temizlik personeli kadrosudur. 4 tane personelin istihdam edileceği ilanda aranan şartlar arasında öğrenim düzeyi olarak en az ilokul en fazla lise mezunu şartı yer almaktadır. Ayrıca hem temizlik personeli hem de güvenlik görevlisi için 18-35 arası yaş şartı yer alırken temizlik personelinin deneyim şartı olarak yılı belirtilmemiştir.

4 Ekim 2019 tarihinde İzmir Demokrasi Üniversitesi Konferans Salonu'nda saat 10.00'da çekilecek kura sonucunda işe alınacak personeller Atamaya Yetkili Amirin Olur işlemleri sonucunda belirtilecek tarihte göreve başlayacaktır. Ayrıca yayınlanan duyuruda kura çekimi sonucunda belirlenen kadro sayısının dört katı kadar aday sözlü sınavına çağrılacak ve bu süreçlerden geçeceklerdir. 

İlanla ilgili duyurular İzmir Demokrasi Üniversitesi internet adresinde (http://idu.edu.tr) ve sitemizde yer alacaktır. 

İzmir Demokrasi Üniversitesi İlkokul ve Lise Mezunu Daimi İşçi alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)