İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Süpürge İşçisi Alımı

Belediye işçi alımı genelinde açıklanan duyurularda İzmir Büyükşehir Belediyesi birimlerine 10 adet KPSS'siz daimi süpürge işçisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 22.10.2021, 10:42 23.10.2021, 12:16
İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Süpürge İşçisi Alımı

Kamu temizlik personeli alımı için İzmir belediyesi işçi alımı ilanları için başvurmak isteyen kişilerin bedensel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.


KAMU SÜPÜRGE İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Sürekli süpürge işçisi alımı için son başvuru tarihi 23.10.2021 olarak belirtildi.

Görev almak amacı ile iş başvurusu yapmak isteyenlerin aşağıda bulunan link üzerinden online başvuru yapması gerekiyor.

www.izenerji.com.tr


İZMİR BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI

Kadrolu Süpürge İşçisi Alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Belediye işçi alımı genelinde açıklanan Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

10 adet KPSS'siz daimi süpürge işçisi alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Kamu temizlik personeli alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

İzmir belediyesi işçi alımı ilanları için başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Sürekli süpürge işçisi alımı için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı