İzmir Büyükşehir Belediyesi İzfaş KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak

Kamu kurumu personel alımı yapılması amacı ile yayınlanan son dakika güncel memur alımı ilanları kapsamında KPSS'siz olarak İzmir belediyesi halkla ilişkiler personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 01.10.2021, 10:48 02.10.2021, 00:28
İzmir Büyükşehir Belediyesi İzfaş KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak

Güncel memur alımı ilanları kapsamında son dakika olarak bildirisi yayınlanan alımlar için adayların üniversite öğrencisi veya üniversite mezunu olmaları gerekmekte.


Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nelerdir.


İzmir belediyesi memur alımı İZFAŞ için son başvuru tarihi 4.10.2021.

Başvurular için aşağıda bulunan resmi mail adresine özgeçmişinizi yollamanız gerekiyor.

ikuser@izmirfair.com.tr


Ofis Destek Personeli Alımı Başvuru Şartları


İzmir memur alımı için çalışmak isteyenlerin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve daha önce gerçekleştirilen organizasyonlarda deneyim sahibi olmaları gerekiyor.

Belediye personel alımı için çalışmak amacı ile başvuru yapacakların eğitim programları konuları ile ilgili olarak yetkin ve sertifika sahibi olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların dış görünümüne özen göstermesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve planlama ve organizasyon yeteneklerinin olması gerekmekte.

Kamu personel alımı için görevlendirilmek amacı ile başvuruda bulunacakların tempolu iş ortamlarına alışkın olmaları, kamusal haklardan mahrum olmamaları ve stresli iş temposuna ayak uydurabilmeleri gerekiyor.

Başvuru yapacak olan kişilerin zaman yönetimi, planlama ve organizasyon konularında tecrübe sahibi olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı