İzmir Büyükşehir Belediyesi Aşçı Yardımcısı Alımı

Aşçı Yardımcısı Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet aşçı yardımcısı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 28.12.2020, 13:50
İzmir Büyükşehir Belediyesi Aşçı Yardımcısı Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Aşçı Yardımcısı Alımı

Aşçı Yardımcısı Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet aşçı yardımcısı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İBB Aşçı yardımcısı alımı ilanı son başvuru tarihi 30.12.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyn kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

cv@grandplaza.com.tr

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İBB Aşçı yardımcısı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)