İzmir Biyotıp’a Teknik Personel Alımı Yapılmaktadır

Bir süredir istihdam çalışmalarına devam eden İzmir Biyotıp Merkezi bir personel alımı ilanı daha yayımladı.

Kamu Personeli Alımı 26.04.2019, 15:30
İzmir Biyotıp’a Teknik Personel Alımı Yapılmaktadır

İzmir’de çalışmalarına bir merkez olarak devam eden ve biyoloji alanında önemli katkıların üzerinde çalışıldığı İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Yayımlanan ilanın İŞKUR vasıtası ile vatandaşlara ulaşmasının ardından, merkez içerisinde istihdam edileceği bilgisi ilan edilen personelin unvanına ilişkin ise; Teknik Personel unvanı ibaresi eklendi ve adaylara duyuruldu.

Biyotıp ve Genom Merkezinde görevlendirilecek olan personelin daimi statüde istihdam edileceği ilan edilirken; ilgili görevlendirmenin vasıflı olarak yapılacağı bilgisine yer verildi.
En az 1 yıl tecrübesi olan adayların öncelik kazanacağı 1 kişilik personel alımı ilanı için, başvuru yapacak olan adayların en az Yüksek Lisans derecesine sahip olması ve tercihen Biyolog olmaları gerektiği ibareleri eklendi.

Alanında 5 yıl tecrübe kazanmış olan ve iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan mesleki yeterliliğe ulaşabilmiş kişilerin en geç 27.4.2019 tarihine kadar özgeçmişleri ile İzmir Biyotıp ve Genom Merkezine başvuru yapmaları gerekmektedir.

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi Personel Alımı İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)