İzmir Belediyesi Yüksek Maaş İle Kamu Personel Alımı İlanı

Belediye memur alımı yapılması için yayını açıklanmış olan resmi ilanlarda İzmir büyükşehir belediyesi inovasyon ve teknoloji kurumu bünyesine 10 bilgisayar mühendisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2021, 08:47 25.11.2021, 08:20
İzmir Belediyesi Yüksek Maaş İle Kamu Personel Alımı İlanı

İzmir iş ilanları genelinde çalışmak isteyen adayların üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, yönetim Bilişim Sistemler gibi bölümlerinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları şartları bulunmakta.


İZMİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI


•    Yazılım mühendisi alımı için son başvuru tarihi 24.11.2021 olarak bildirildi.

•    İş başvurusu işlemleri kuruma şahsen gerçekleştirilecektir.


BİLGİSYARA MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu kurumu için başvuru yapmak isteyenlerin yazılım alanında deneyimli olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, nesneye yönelik programlama deneyimi olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    İnovasyon teknoloji kuruluşu ilanları için görev almak isteyenlerin tasarım kalıpları konusunda deneyim sahibi olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, web uygulama geliştirme konularında tecrübeli olmaları ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

3.    Bütün başvuru yapacak olan adayların geliştirme ve alt yapının teknolojik gelişmelere uyarlanması konusunda tecrübeli olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, tasarım ve sorgulama alanında çalışmalar yapmış olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Belediye personel alımları için vatandaşların iş ihtiyaçları çerçevesinde uygun yazılım çözümlerinin mimarisini tasarlaması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve analist ekibine idari ve teknik olarak liderlik edebilmeli.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı