İzmir Belediyesi İzenerji Kurumu 20 Büro Personeli Alımı Yapacak

Kamu personel alımları kapsamında açıklanmış olan güncel belediye memur alımı ilanları bilgisinde İzmir büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 20 büro personeli alınacak.

Kamu Personeli Alımı 04.10.2021, 09:43 05.10.2021, 00:02
İzmir Belediyesi İzenerji Kurumu 20 Büro Personeli Alımı Yapacak

Belediye güncel memur alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin en az lise mezunu olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İzenerji Konak personel alımı son başvuru tarihi 6.10.2021.

20 adet büro görevlisi alımı için aşağıda bulunan link üstünden başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.

www.izenerji.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


İzmir iş ilanları için çalışmak isteyenlerin bilgisayar ve ofis malzemelerini iyi şekilde kullanmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve dinamik bir şekilde ekip çalışmasına uygun olması gerekmekte.

Başvuru gerçekleştirecek olanların en az lise, tercihen üniversite mezunu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve dış görünümlerine özen göstermeleri gerekmekte.

Bütün bay ve bayan adayların pozisyonunda tecrübeli olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve ekip çalışmasına uygun olmaları gerekmekte.

Güncel kamu memur alımı ilanları için bütün adayların dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ayrıca öğrenmeye açık, araştırmacı olması gerekmekte.

Başvuru işlemlerinde bulunacakların planlama ve organizasyon becerileri deneyimli olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve yazılı ve sözlü iletişimlerinde çok iyi olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı