İzmir belediyesi izdoğa KPSS'siz sınavsız 5 büro personeli alımı

KPSS'siz memur alımı ilanları içerisinden resmi olarak yayınlanmış olan alımlarda İzmir belediyesi kuruluşu olan İzdoğa bünyesine 5 adet büro personeli alımı yapılacaktır. Büro personeli maaşları ne kadar? Büro personeli ne iş yapar?

Kamu Personeli Alımı 23.12.2021, 10:15 25.12.2021, 10:14
İzmir belediyesi izdoğa KPSS'siz sınavsız 5 büro personeli alımı

İzmir belediyesi memur alımı kapsamında açıklanan KPSS şartsız büro personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ortaöğretim mezunu olması, adli sicil kayıtlarının temiz olması ve 18 yaşından büyük olmaları gerekiyor.


Büro personeli maaşları ne kadar?


Kamu kurumları içinde büro personeli olarak görev yapan kişilerin maaşları eğitim düzeylerine istinaden 3600 TL ile 4500 TL arasında değişmektedir.


Büro personeli ne iş yapar?


Büro personeli olarak adlandırılan diğer bir ismi ile büro memuru olarak isimlendirilen, ofis gibi çalışma bölgeleri içinde günlük olan bütün işlerin yürütülmesini sağlayan kamu personlellerine verilen genel isimdir ayrıca kurum içinde yazışma görevlerinin birçoğunu yapan kişilerdir.


İzdoğa büro personeli alımı başvuru şartları nedir?


Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, formlar oluşturulması konularında bilgili olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Tün başvuru yapacak vatandaşların en az ortaokul mezunu olması, işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, evrak işlerini takip edebilmesi ve Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

İzmir iş ilanları dahilinde açıklanmış kamu personel alımı için görev almak isteyenlerin kamusal haklardan mahrum olunmaması, talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve içerik geliştirmeye açık olmaları gerekiyor.


İzmir belediyesi İzdoğa KPSS'siz büro personeli alımı başvuru işlemleri


İzdoğa personel alımları için son başvuru tarihi 25.12.2021 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu için bütün kişilerin aşağıda yazılı olan kurum internet sitesi üzerinden online işlem yapmaları gerekiyor.

Başvuru için tıklayınız


Başvuru için istenen belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı