İzmir Belediyesi 14 Daimi Personel Alımı Yapacak

İzmir il sınırlarında bulunan Çiğli Belediyesi 7 farklı kadroda toplam 14 daimi personel alımı yapılacağını duyurdu. İçlerinde öğretmen alımının da olduğu ilan kamuoyuyla paylaşıldı. İlana başvurular yarın (27 Eylül) itibariyle başlayacak. İzmir Çiğli Belediyesi 14 daimi personel alımı kadro dağılımı ve aranan şartlar nelerdir? Alım başvuruları ne zaman son?

Kamu Personeli Alımı 26.09.2019, 15:25 26.09.2019, 19:33
İzmir Belediyesi 14 Daimi Personel Alımı Yapacak

İzmir Çiğli Belediyesi'nin kamuoyuyla paylaştığı ilanda 7 farklı kadroda istihdam edilmek üzere personel alınacağı duyuruldu. Yayımlanan duyuruda alımı yapacak firma Çiğli Belediyesi'ne bağlı Çibel Temizli Hizmetleri İnşaat Turizm şirketidir. Alımı yapılacak kadrolara bakıldığında 7 tane park bahçe elemanı, 1 tane arkeolog, 1 tane drama eğitmeni, 1 tane felsefe öğretmeni, 1 tane aerobik hocası, 2 tane antrenör ve 1 tane muhasebe yöneticisidir. 

Yayımlanan ilanda başvuru şartları da belli oldu. Park bahçe elemanı olarak başvuruda bulunmak isteyen adaylardan erkek olma ve en az lise mezunu olma şartı aranmaktadır. 7 tane park bahçe elemanı alımında 1 tanesi ilköğretim mezunu olarak istihdam edilecektir. Arkeolog kadrosuna başvurmak isteyen adaylarda aranan şartlar arasında kadın olması ve arkeoloji bölümü mezunu olması şartları vardır.

Alım yapılacak kadrolardan bir tanesi de drama eğitmenidir. Drama eğitmeni kadrosuna başvuruda bulunmak isteyen adayın kadın olması şartı aranırken, Güzel sanatlar fakültesi sahne sanatları mezunu olma şartı da yer almaktadır. Kadro dağılımında en çok dikkat çeken unvan ise öğretmenliktir. Yayımlanan ilanda felsefe öğretmeni olarak başvuruda bulunmak isteyen adayın kadın olması felsefe bölümü mezunu olması pedagojik formasyon alması ve P4C uygulayıcı sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Aeorobik hocası kadrosuna başvurmak için Beden eğitimi ve spor yüksekokulundan spor yöneticiliği bölümünden mezun olma ve MEB onaylı aerobik fitness belgesine sahip olması gerekmektedir. Antrenör alımı şartlarında ise 10 yıl tecrübeye sahip olma ve Beden eğitimi ve spor yüksekokulundan mezun olma şartı bulunmaktadır. Muhasebe yöneticisi olacak adayın iktisat mezunu olup muhasebe ve finans alanında yüksek lisans yapmış olma şartı vardır.

İlana başvurular sadece e-posta yoluyla kabul edilirken, son başvuru tarihi 27-29 Eylül olarak belirlenmiştir. Adayların başvuru yapacakları e-posta adresi ise ik@cibel.com.tr mail adresidir.

Çiğli Belediyesi 14 daimi personel alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)