İzmir Bakırçay Üniversitesi 7 Personel Alımı İlanı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Tarafından yayınlanan İlan ile 7 personel Alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvurular 6 Aralık 2018 Tarihinde Sona erecektir.

İzmir Bakırçay Üniversitesi 7 Personel Alımı İlanı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Büro Personeli,  Tekniker ve Teknisyen Olarak alım yapacak olup, Ortaöğretim Mezunları ile Lisans mezunları için 2018 yılı KPSS (B), Ön Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS(B) grubu puanı esas  alınacaktır.

Büro Personeli 1 kişi Kamu Personeli Alımı için adayların, Lise ve dengi okul mezunu olmak, görüntü ve ses sistemleri ile ilgili eğitim sertifikasına sahip olmak, en az 10 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak şartı vardır.

Büro Personeli 1 kişi Devlet Memuru Alımı için, Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak, grafikerlik ile grafik ve animasyon sertifikalarına sahip olmak şartı aranmaktadır.Büro Personeli 1 kişi isans mezunu olmak, Kamu ve özel teşebbüse ait hizmetlerle ilgili Sosyal-Kültürel faaliyetlerin planlanmasında en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak. İşaret Dili Sertifikasına sahip olmak.

Büro Personeli 1 kişi Lisans Mezunu olmak, en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak, kalite Yönetimi, iş sağlığı/güvenliği ve iç denetçilik ile ilgili ISO 9001 ve OHSAS 18001 eğitim sertifikalarına sahip olmak.

Tekniker 1 kişi Endüstriyel Elektronik bölümü ön lisans mezunu olmak, sistem/e-posta yönetimi ve ağ kurulumu konusunda deneyimli olmak şartı vardır.

Tabip 1 kişi alımına ise Tıp fakültesi mezunu olmak. (KPSS şartı aranmamaktadır.)

Teknisyen 1 kişi için Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümü ön lisans mezunu olmak, bilgisayar programcılığı, sistem uzmanlığı/ağ güvenliği sertifikalarına sahip olmak, alanı ile ilgili en az 5 yıl iş tecrübesi olması şartı vardır.

Başvuru yapacakların İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru Tarihine kadar şahsen başvurmaları gerekmektedir.

İzmir Bakırçay Üniversitesi ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 08:53
YORUM EKLE