İzfaş KPSS'siz sınavsız kamu personeli alımı

Kamu personeli alımı yapılması amacı ile yayını gerçekleştirilen bilgilerde İzmir belediyesi kuruluşu olan izfaş bünyesine grafik tasarım personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 10.01.2022, 19:22 11.01.2022, 00:35
İzfaş KPSS'siz sınavsız kamu personeli alımı

İzfaş KPSS'siz sınavsız kamu personeli alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunacakların üniversite mezunu olması gerekiyor.


İzfaş personel alımı başvuru şartları


İzfaş KPSS'siz sınavsız kamu personeli alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Kamu personeli alımı yapılması amacı ile yayını gerçekleştirilen memur alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İzmir belediyesi kuruluşu olan izfaş bünyesi için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Grafik tasarım personeli alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

iş başvurusu işlemlerinde bulunacakların üniversite mezunu olması ve duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Kadrolu olarak İzmir belediyesi alım ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.


İzmir belediyesi kamu personeli alımı başvuru bilgileri


Grafik tasarım personeli alımı son başvuru tarihi 13.01.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollanması gerekiyor.

ikuser@izmirfair.com.tr

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı