İZFAŞ 30 Kişi Travel Turkey Akreditasyon Personeli Alımı

Kamu personel alımı yapılması için açıklanmış olan bilgiler içinde İzmir fuarcılık hizmetleri bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 tane personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.11.2021, 00:15 30.11.2021, 00:08
İZFAŞ 30 Kişi Travel Turkey Akreditasyon Personeli Alımı

Başvuru yapmak isteyenlerin üniversite mezunu veya öğrencisi olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, İngilizce bilmesi ve arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi gerekiyor.


İZFAŞ PERSONEL ALIMI BİLGİLERİ


İZFAŞ personel alımı için son başvuru tarihi 01.12.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişinizi yollamanız gerekiyor.

ikuser@izmirfair.com.tr


İZMİR FUARCILIK BAŞVURU ŞARTLARI


İzmir belediyesi personel alımı için kişilerin yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İzmir fuarcılık hizmetleri için başvuru yapacak olanların belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmeli, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, güler yüzlü, özgüveni yüksek olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Tüm başvuru gerçekleştireceklerin idarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı