İZENERJİ Temizlik Personeli Alımı

Kamu kurumuna Temizlik Personeli alımı için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İZENERJİ bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Temizlik Personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.10.2020, 09:43 22.10.2020, 20:37
İZENERJİ Temizlik Personeli Alımı

İZENERJİ Temizlik Personeli Alımı

Kamu kurumuna Temizlik Personeli alımı için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İZENERJİ bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Temizlik Personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İZENERJİ Temizlik Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 24.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.izenerji.com.tr internet adresinde CV doldurarak başvurmaları gerekiyor. Şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Kurum Adresi: İsmet Kaptan Mahallesi Hürriyet Bulvarı No: 18 Kat: 6 Daire 12 Münir Birsel Plaza B blok Konak - İzmir

Kurum Telefon Bilgisi: 0 232 411 77 00

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Kamu Kurumu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)