İzenerji Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Tekniker 118 İşçi Alıyor

Yayımlanan kamu kurum dışı ilan kapsamında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde Belediye şirketi izenerji tarafından 118 güvenlik görevlisi, şoför ve tekniker alımı yapılmakta olup son başvuru tarih 7 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Tüm detaylar ve ilan metinleri haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.12.2019, 01:35
İzenerji Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Tekniker 118 İşçi Alıyor

Kurum dışı ilan ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi, şoför, tekniker ve büro memuru 118 kişi alınacağı ilan edilmiştir. İlgili adaylar için başvuru şartları ve ilan metinleri aşağıda verilmiş olup detaylıca incelemeniz gerekmektedir.

Unvanlar ve kadro dağılımları: İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi olan İzenerji 2 kişi iş makinesi operatörü, 2 kişi spor eğitmeni, 7 kişi şoför, 1 kişi teknisyen, 1 kişi engelli temizlik personeli, 15 kişi temizlik personeli, 2 kişi engelli beden işçisi, 13 kişi beden işçisi, 1 kişi sağlık teknikeri, 13 kişi bahçe bakım elemanı, 1 kişi biyosidal ürün uygulayıcı, 2 kişi boyacı, 2 kişi engelli büro personeli, 30 kişi büro personeli, 1 kişi çağrı operatörü ve 25 kişi özel güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 118 daimi işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Başvuru tarihleri: İzenerji'nin yayımladığı alım duyurusuna başvurular bugün başladı. Son başvuru tarihi ise 7 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir.

Başvuru şekli nasıl: 16 farklı ilan büyükşehir belediyesi tarafından yayımlandı. Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar, sadece İzmir Büyükşehir Belediyesi İZENERJİ şirketinin internet sitesinde yer alan CV bankası üzerinden başvuru işlemleri yapılacaktır.

Başvuru şartları ve detayları neler: Yayımlanan ilanlarda başvuru şartları her ilan için farklı belirlenmiştir. Özel güvenlik görevlisi alımında özel güvenlik kartına sahip olup İzmir çevresinde oturması şart olarak öne sürülmüştür. Büro personeli alımında en az lise mezunu olmakla birlikte tercihen üniversite mezunu adaylar başvuracaktır. Bahçe bakım elamanı, temizlik personeli ve beden işçisi alımına ilkokul mezunu adaylar başvuruda bulanacaktır.

Şoför alımı ise en az ortaokul mezunu aday başvuru yapabilecek. Ayrıca şoför adaylarının B sınıfı ehliyet ile psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olunması gerekiyor.

İzmir İzenerji daimi işçi alımı başvuru kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)